اطلاعات تماس

فرم ارسال پیام

آدرس دفتر

ایران، اردبیل، چهارراه امام ساختمان اداری مروارید سبلان ، طبقه اول ، واحد 6

ستاد برگزاری

149 49 22 (0451) 98+

فاکس

557 48 22 (0451) 98+

تماس فوری

09127173650 98+
09145380038 98+

اخبار نمایشگاهی

گشایش 3 نمایشگاه بین المللی و یک جشنواره درمحل دائمی نمایشگاه های تهران

نمایشگاههای بین المللی ماشین آلات مبلمان، تجهیزات و صنایع وابسته ، صنایع چوب،کاغذ و ماشین آلات وابسته، محصولات و خدمات دریایی و جشنواره جهیزیه عروس با کالای ایرانی نماد خود کفایی در ج.ا.ایران
روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران گزارش داد
- دوازدهمین نمایشگاه بین المللی ماشین الات مبلمان، تجهیزات و صنایع وابسته
- پنجمین نمایشگاه بین المللی صنایع چوب،کاغذ و ماشین آلات وابسته
- دومین نمایشگاه محصولات و خدمات دریایی
- جشنواره جهیزیه عروس با کالای ایرانی
- با حضوردکتر اسفهبدی رئیس هیأت مدیره و مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاهها ، احمدی رئیس اتحادیه مبلمان و جمعی از مقامات لشگری و کشوری در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ا گشایش یافت .
- این گزارش حاکی است : دوازدهمین نمایشگاه بین المللی ماشین الات مبلمان، تجهیزات و صنایع وابسته
که نمادی از خود کفایی داخلی و گسترش صادرات غیر نفتی است با مشارکت۲۲۰شرکت داخلی و ۱۰۰ شرکت خارجی از کشورهای آلمان، اتریش، اسپانیا، ایتالیا ،بلژیک، روسیه، انگلستان، اوکراین، چین، هنگ کنگ، کره جنوبی، ژاپن، فرانسه، هند، امارات متحده عربی، مالزی، ترکیه، تایوان به عرضه محصولات خود با فن آوری روز دنیا در خطوط و ماشین آلات چوب، مواد اولیه و تجهیزات صنایع مبلمان، مواد اولیه و تجهیزات صنایع مبلمان، انواع یراق آلات، مواد جانبی صنایع مبلمان،انواع قطعات منفصل، انواع ابزارآلات ساخت صنایع مبلمان، انواع پوششها، کفپوشها، دیوارپوشها، انواع بسته بندی صنایع مبلمان،اتوماسیون اداری، نشریات و مجلات تخصصی بر اساس استانداردهای جهانی در مساحت ۳۰۰۰۰ متر مربع فضای نمایشگاهی به معرض نمایش گذاشته است .
- همچنین در پنجمین نمایشگاه بین المللی صنایع چوب،کاغذ و ماشین آلات وابسته که از اهمیت فراوانی در صنایع کشور برخوردار است
بیش از ۷۰شرکت داخلی و۴شرکت خارجی از کشورهای آلمان-ایتالیا-ترکیه-چین آخرین تکنولوژیها و فن آوریها ی روز دنیا در زمینه صنایع چوب را در ۹۰۰۰ متر مربع فضای نمایشگاهی به نمایش میگذارند .
- در دومین نمایشگاه محصولات و خدمات دریایی که یکی از صنایع استراتژیک ج.ا.ایران میباشد
نیز ۹۷شرکت داخلی به ارائه آخرین فن آوریها در زمینه صنایع کشتی سازی،صنایع فراساحل نفت و گاز،خدمات دریایی در فضایی بالغ بر ۵۶۷۵ متر مربع فضای نمایشگاهی نموده اند .
همچنین : جشنواره جهیزیه عروس با کالای ایرانی با حضور ۳۰۰شرکت تولیدی و خدماتی به ارائه محصولات داخلی خود در زمینه فرش و تابلو فرش،لوازم خانگی ساخت داخل کشور، صنایع چوب، لوستر با انگیزه گسترش صنایع داخلی در ۱۵۰۰۰متر مریع فضای نمایشگاهی اقدام نموده است .
قابل ذکر است : متخصصین و علاقمندان ارجمند از تاریخ ۸ لغایت ۱۱بهمن ماه ازساعت ۹ صبح الی ۴ بعدازظهر می توانند از این بخش از صنایع کشورمان درمحل دائمی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران بازدید نمایند .